obrazek święty na chrzest

Obrazek na chrzest – oryginalna pamiątka na całe życie

Chrzest to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka oraz jego rodziców. W tym uroczystym dniu najbliższa rodzina pragnie obdarować maluszka czymś wyjątkowym. Najwspanialszą pamiątką  chrztu świętego są bez wątpienia symboliczne obrazki święte.

Obrazek na chrzest – wartościowa pamiątka na długie lata

Obrazki o charakterze religijnym to jedyny w swoim rodzaju upominek na chrzest. Posiadający one ogromną wartość oraz stanowią  wyśmienitą ozdobę pokoju każdego malucha.Taki widok na ścianie będzie mu w przyszłości zawsze przypominał o tym wyjątkowym wydarzeniu.

Klasyczne piękno w parze z religijnym wydźwiękiem, to idealne połączenie na ponadczasowy upominek. Niezwykle oryginalnie oraz elegancko prezentują się obrazki platerowane srebrem. Jeśli są one umieszczone na drewnianej podstawie, to wówczas są doskonałym tłem do wykonania graweru. Decydując się na personalizację można podarować każdemu maleństwu drogocenną pamiątkę na całe życie.

Obrazki na chrzest święty w bogatej ofercie

Dziś wybór obrazków z postaciami świętych jest przeogromny. Są one dostępne w wielu wariantach, rozmiarach, kształtach oraz kolorach. Każdy klient ma do wyboru obrazki do postawienia na półce, jak i obrazki do zawieszenia na ścianie.

Niezwykle uroczo prezentują się posrebrzane modele w kształcie serca, owalu, prostokąta oraz kwadratu. Dobrym pomysłem jest zakup obrazka z drzewem życia, aniołkami, świętą rodziną czy Madonną z dzieciątkiem. Każdy z nich jest wyjątkowy i stanowi cenną pamiątkę na całe życie.