Brelok św. Krzysztof. Udany upominek dla kierowcy

Dewocjonalia przedstawiające św. Krzysztofa są jednymi z tych, które kupowane są najczęściej. Dlaczego? Św. Krzysztof jest patronem podróżników, dlatego też upominki z jego wizerunkiem bardzo często wręczane są kierowcom.

Modlitwy do św. Krzysztofa mają na celu uzyskanie wstawiennictwa u tego świętego – patrona kierowców. Modlą się oni do niego przed rozpoczęciem dłuższej podróży, ale również na co dzień, aby dojazdy do pracy były bezpieczne.

Dewocjonalia ze św. Krzysztofem


Bardzo popularne są także dewocjonalia przedstawiające wizerunek tego właśnie świętego. Można zobaczyć go przede wszystkim na różnych gadżetach samochodowych, na przykład są to:

• blaszki i plakietki przytwierdzane do kokpitu samochodu
• naklejki na kokpit samochodowy
• wisiorki, w tym różańce na lusterko
• breloczki na kluczyki samochodowe

Wśród powyższych typów dewocjonaliów bardzo popularne są breloki św Krzysztof, które można zakupić obecnie w wielu wariantach do wyboru. Na co warto się zdecydować? https://www.meritohurt.pl/breloki-ze-sw-krzysztofem/breloki-ze-sw-krzysztofem.html

Jaki brelok św Krzysztof podarować?


Gdy breloczek przedstawiający św. Krzysztofa ma być podarunkiem dla kierowcy, warto wybrać dla niego taki, który będzie mógł stabilnie przytrzymywać klucze i przy tym posiadać estetyczny wygląd.

Wybór różnych modeli jest w tym przypadku bardzo szeroki – brelok św Krzysztof może mieć formę medalika, figurki, może posiadać skórzaną podkładkę. W sprzedaży można znaleźć także breloki grawerowane, na których można umieścić indywidualne napisy.